• +48 537 388 556
  • biuro@fotonascianie.pl
Fototapety

Fototapety

Oferujemy Państwu dwa rodzaje fototapet:
  • Fototapeta Lateksowa

    Najpopularniejszy materiał do druku fototapet. Jest wykonana z syntetycznego papieru z dodatkiem lateksu. Niezwykle lekka i łatwa do aplikacji, nie rozciąga się, nie ulega rozdarciom, nie namaka klejem. Można ją stosować w każdym pomieszczeniu.

  • Fototapeta Fizelinowa

    Jest to papier powlekany PCW, przepuszcza parę wodną dzieki czemu ściana oddycha. Nie jest gładka, ma struktrurę piasku i dzięki temu oraz swojej grubości niweluje wszystkie nierówności powierzchni. Charakteryzuje się fotorealistyczną jakością zadruku, jest wytrzymała na zadrapania oraz zachlapania.

Każdą z tapet można czyścić za pomocą gąbki lub miękkiej, zwilżonej szmatki.

Fototapety drukujemy w 50 lub 100 cm brytach, na wysokiej jakości drukarkach wielkoformatowych przy zastosowaniu bezwonnych i ekologicznych tuszy.

Cena zależna jest od rodzaju fototapety oraz wymiarów. Wszystkie informację na temat kosztów zdjęć użytych do druku, indywidualnych projektów oraz kosztów przesyłki znajdą Państwo na głównej stronie naszego serwisu.

Fototapety na ścianę

Fototapety na ścianę. Wielkoformatowe obrazy naklejane na płaską powierzchnię – czyli fototapety – są doskonałym sposobem na odmienienie każdego wnętrza, niemal każdego rodzaju pokoju. Fototapety z grafiką charakteryzują się tym, że można dostosować do nich praktycznie nieograniczoną liczbę wzorów, grafik, zdjęć i rozmiarów. Dzięki temu fototapety można z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta. FotoNaŚcianie.pl ma w swojej ofercie małoformatowe i wielkoformatowe fototapety, na których możesz umieścić co tylko zechcesz; mogą to być chociażby piękne lasy, majestatyczne panoramy miast, czy chociażby górskie krajobrazy z dowolnych zakątków świata. Oferujemy także wysokiej jakości fototapety dla dzieci, na których znajdziesz najróżniejsze kolorowe, inspirujące wzory fototapety. Nasze fototapety idealnie nadają się do każdego pomieszczenia; do salonu, do kuchni, do sypialni no i oczywiście również do pokoju dziecięcego. Jeżeli zastanawiasz się, czy możesz też użyć fototapety do biura, to jak najbardziej! Nasze nowoczesne wzory oraz grafiki, podkreślą profesjonalizm.
Twojego biura oraz pomogą wzbudzać pozytywne odczucia zarówno wśród Twoich klientów, jak i Twoich pracowników. Spraw, aby Twoje biuro wyglądało dokładnie tak, jak chcesz.
FotoNaŚcianie.pl oferuje także fototapety firmowe, jak i fototapety artystyczne. Oferujemy fototapety na zamówienie. Do wyboru masz dwa rodzaje fototapet; lateksowe oraz fizelinowe.
Fototapety lateksowe – tapety z lateksu są najczęściej wybieranymi tapetami przez naszych klientów. Są one wykonane z syntetycznego papieru z dodatkiem lateksu. Charakteryzują się niezwykłą lekkością oraz łatwością montażu. Fototapety lateksowe nie namakają klejem, nie rozdzierają i nie rozciągają się. Warto dodać, że są bardzo uniwersalne – można stosować je praktycznie w każdym pomieszczeniu.
Fototapety fizelinowe – jest to specjalny papier powlekany pcw, która przepuszcza parę wodną pozwala ścianie oddychać. Ten typ tapety ma strukturę piasku (nie jest idealnie płaska), dzięki czemu może łatwo ukrywać nierówności powierzchni. Jest nie tylko wytrzymała i odporna na zachlapania, ale też łatwo uzyskać na niej fotorealistyczną jakość zadruku.

Fototapety

Jeżeli szukasz sposobu na odświeżenie domu lub mieszkania, ale nie chcesz przechodzić przez cały męczący i brudny proces odmalowania każdego pomieszczenia z osobna, fototapety na ścianę są najlepszym wyborem. Nasze fototapety to nie tylko sposób na tanie i szybkie odświeżenie domu. Pozwolą one także na stworzenie niepowtarzalnego i oryginalnego wyglądu każdego pomieszczenia z osobna. Odpowiednio dobierając grafiki i tapety, stworzymy unikalny, osobisty nastrój w domu. Korzystając z wysokiej jakości materiałów FotoNaŚcianie.pl, przez wiele lat nie będziemy musieli martwić się o odnawianie domu. Skontaktuj się z nami i zapytaj o naszą ofertę. Z chęcią pomożemy Ci dopasować najlepszą fototapetę do Twojego domu, a w razie potrzeby stworzymy odpowiednie grafiki specjalnie dla Ciebie i Twojego domu.