• +48 537 388 556
  • biuro@fotonascianie.pl

Lacobel

Lacobel co to jest?
Lacobel to szkło dekoracyjne gdzie możemy wybrać kolor z gotowego wzornika.
Szkło Lacobel kuchnia, sprawdź kolory.

Lacobel, Lacobel Rzeszów, Lacobel do Kuchni

Lacobel do kuchni

Wybierz interesujacy wzor, lacobel biały, szary - atrakcyjna cena

Lacobel, lacobel do kuchni, sprawdź wzornik. Lacobel doskonała cena. Lacobel w w kuchni

LACOBEL

Lacobel i Panel Szklany - różnica


Lacobel co to jest?

Lacobel

jest rodzajem szkła, które w ostatnim czasie systematycznie pojawia się w naszych domach. Lacobel w kuchni gości najczęściej, lecz możliwości zastosowania jest wiele. Lacobel sprawdza w łazience, w szafach przesuwnych czy na ścianach.
Mówiąc o lacobelu często mamy na myśli grafikę na szkle, natomiast ten rodzaj szkła charakteryzuje się przedewszystkim jednolitym kolorem.

Lacobel, co najważniejsze wybieramy w oparciu o wzornik. Planując zakup dobieramy odpowiedni kolor pasujący do naszej Kuchni czy Łazienki. Najczęściej jest on biały lub szary oraz matowy. Kolory w nomenklaturze druku to np. najpopularniejszy 1013 czyli biały perła. Jasny brąz - 1236 do ciemniejszych kuchni, jasny beż - 1015 idealny do białych kuchni z uwagi na gustowny kontrast oraz ciemny szary - 2232 doskonale komponujący się z każdym kolorem. Jeśli chodzi natomiast o szkło ze zdjęciem, grafiką, wzorem składającym się z wielu kolorów czy elementów to na naszej stronie znajduje się pod nazwą panel szklany, panele szklane, czy szkło do kuchni. W tym przypadku mamy do wyboru ponad 40 milionów fotografii z bazy online lub nieograniczoną niczym możliwość użycia własnych zdjęć lub zdigitalizowanych grafik w odpowiedniej rozdzielczości. Zobacz Szklane Panele - http://fotonascianie.pl/panele-szklane-do-kuchni

  • Panel szklany do kuchni
  • Panele szklane do kuchni
  • Szkło do kuchni

Lacobel montaż


Montaż Lacobelu w kuchni jest niezwykle prosty. Można przymocować szklo do ściany za pomocą neutralnego kleju bez rozpuszczalników. Szkło 4mm jest trwałe i wytrzymałe a nadruk z laminatem chroni grafikę przed czynnikami zewnętrznymi. Często w przestrzeni pomiędzy szafkami a blatem w kuchni znajdują się kontakty. W tych miejscach wycinamy specjalne otwory które pozwalają na montaż lacobelu.

Lacobel, Lacobel Rzeszów, Lacobel do Kuchni, panele szklane, szkło do kuchni, panele szklane do kuchni, panel szklany do kuchni, pszyba do kuchni

Lacobel Kolory

Wzornik kolorów do wyboru:

Lacobel w w kuchni - wzory, lacobel biały, szary - atrakcyjna cena

Lacobel co to jest? Lacobel to szkło dekoracyjne gdzie możemy wybrać kolor z gotowego wzornika

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami!

  • Telefon: +48 537 388 556
  • E-mail: biuro@fotonascianie.plFotonascianie.pl - lacoebel, panele szklane
4.9199 votes
4.9 199pozytywnych głosów
FotoNaŚcianie.pl oferuje szeroką gamę produktów różnych kategorii, dzięki którym udekorujesz swoje mieszkanie w wymarzony sposób. Wykonamy dla Ciebie najwyższej jakości fototapety, panele szklane do kuchni, obrazy na płótnie CANVAS czy naklejki na ścianę. Zapewniamy szybkie wykonanie i natychmiastową wysyłkę. Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru produktu dla siebie, skontaktuj się z nami. Z chęcią Ci pomożemy!
Fototapety – oferowane przez nas fototapety naścienne to świetny dodatek do sypialni, salonu, kuchni czy jadalni. Fototapety 3Dto prosty sposób na wizualne powiększenie danego pomieszczenia. Są też bardzo łatwe w montażu. Wystarczy wybrać zdjęcie, skontaktować się z nami i już po kilku dniach będziesz móc cieszyć się z nowego wystroju, kiedy pojawi się u Ciebie fototapeta do pokoju dziecięcego.
Panele szklane – będące naszą specjalnością panele szklane do kuchni lub panele szklane do łazienki, to idealne połączenie dekoracji z praktycznym zastosowaniem szkła na ścianę. Mając szkło na ścianę w kuchni, nie będziemy musieli martwić się o czyszczenie fug, a montując panele szklane w łazience zagwarantujemy sobie unikalny wygląd tego pomieszczenia, czym pozytywnie zaskoczymy naszych znajomych.
Obrazy na płótnie CANVAS – niezależnie od tego, czy chcemy udekorować mieszkanie czy biuro, obraz na płótnie CANVAS z grafiką zawsze jest świetnym wyborem. Oferujemy wiele różnych wzorów oraz wymiary obrazu na płótnie. Nasze obrazy CANVAS są wykonywane w taki sposób, aby charakteryzowały się wysoką odpornością. Do tego zawijamy je w wytrzymałe ramy, a zadrukowane krawędzie dodają im wrażenia głębi.
Naklejki na ścianę – jeżeli chcesz w nowoczesny i jednocześnie dyskretny sposób ozdobić i podkreślić styl wnętrza, wybierz nasze naklejki. Oferujemy duży asortyment, jeśli chodzi o naklejki oraz inne podobne produkty. Naklejki są bardzo uniwersalne – możemy na nich umieszczać nie tylko grafiki lub zdjęcia, ale tez chociażby cytaty lub przysłowia. Możemy też przygotować dla Ciebie naklejki na lodówkę, naklejki na meble lub naklejki na lustra. Oferujemy tanie naklejki, które są bardzo trwałe i niezwykle łatwo jest je zamontować.