• +48 537 388 556
  • biuro@fotonascianie.pl
Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie

Bardzo wysokiej jakości płótno, do reprodukcji obrazów oraz wszelkich dekoracji wewnętrznych. Splot imituje płótno malarskie. Wydruk naciągany jest na ramę wykonaną z drewna.

Obrazy drukujemy na wysokiej jakości drukarkach wielkoformatowych przy zastosowaniu bezwonnych i ekologicznych tuszy. Cena zależna jest od wymiarów obrazu.

Wszystkie informację na temat kosztów zdjęć użytych do druku, indywidualnych projektów oraz kosztów przesyłki znajdą Państwo na głównej stronie naszego serwisu.

Obrazy na płótnie


Jeżeli zastanawiasz się nad oryginalnym prezentem lub po prostu chcesz w unikalny sposób odświeżyć wygląd jednego z pomieszczeń w domu – zastanów się nad obrazem na płótnie. Obrazy na płótnie to ciekawy pomysł na znaczące utrwalenie ważnych dla nas zdjęć, których przecież z roku na rok robimy coraz więcej. Wykorzystanie płótna canvas do ozdoby świetnie sprawdzają się w roli dekoracji, ale też jako prezenty. W ten wyjątkowy sposób możesz uwiecznić ważny moment – jak ślub, urodziny, święta – i mieć pewność, że za każdym razem, gdy spojrzysz na ścianę, przypomnisz sobie o tym właśnie momencie. Nasze obrazy na płótnie zawsze doskonale pasują do wystroju wnętrza, nie zależnie od tego, jaką aranżację tworzymy. Obrazy na płótnie canvas naciągane są na uprzednio przygotowaną, specjalną drewnianą ramę. Dzięki temu to, co chcemy uwiecznić na płótnie uzyska nieco charakteru prawdziwego dzieła sztuki. Wybierz, czy wolisz udekorować swoje mieszkanie przy pomocy wybranej grafiki na płótnie, czy może zdecydujesz się na rodzinne zdjęcia w formie obrazów na płótnie. Wystarczy wybrać zdjęcie, przesłać je nam i poczekać na obraz na płótnie do powieszenia w salonie!

Obrazy Canvas

Co przemawia za taką dekoracją? Przede wszystkim, obrazy na płótnie są nie tylko wyjątkowo praktycznym elementem dekoracji, ale są też modne i pozwalają na docenienie własnej rodziny. Obrazy na płótnie świetnie pasują zarówno w salonie, jak i w sypialni, pokoju dziecięcym, korytarzu, czy nawet kuchni. FotoNaŚcianie.pl oferuje atrakcyjną cenę stworzenia i wydruku obrazów na płótnie dzięki zastosowaniu przy produkcji najnowszych technologii.
Znajdziesz u nas obrazy na płótnie w różnych rozdzielczościach, które wydrukujemy i dostarczymy w ekspresowym tempie.
Obrazy na płótnie to nie tylko możliwość zaskoczenia kogoś oryginalnym prezentem lub udekorowania domu portretem naszej rodziny. Równie dobrze możny przy ich pomocy udekorować miejsce pracy lub biuro. Twoi pracownicy docenią odświeżający element dekoracji, który zaburzy monotonność miejsca pracy. A klienci odwiedzający Twoje biuro zobaczą, że mają do czynienia z osobą, która dba o swoje otoczenie.
Jeżeli zdecydujesz się na obraz na płótnie, posiadający wieloletnie doświadczenie, pracownicy FotoNaŚcianie.pl zadbają o najwyższą jakość Twojego obrazu. Nasze obrazy na ścianie na wysokiej jakości drukarkach wielkoformatowych przy zastosowaniu bezwonnych i ekologicznych tuszy. Cena zależna jest od wymiarów obrazu. Skontaktuj się z nami, a My pomożemy wybrać Ci obraz na płótno dla Ciebie lub dopasować wybrane zdjęcie do płótna.

Obrazy na ścianę

Wszystkie oferowane przez nas wzory oraz motywy drukowane są na odpornym na czynniki atmosferyczne płótnie. Wydrukowany obraz na płótnie canvas zawijany jest w wytrzymałe ramy, a zadrukowane krawędzie dają wrażenie głębi i trzeciego wymiaru powieszonego na ścianie obrazu. Dzięki temu nie musimy martwic się o oprawianie obrazu w osobne ramki, które będą pasować do naszego pokoju.