• +48 537 388 556
  • biuro@fotonascianie.pl

Osłona na Balkon

  • maty balkonowe
  • maty osłonowe


Niemal każdy dom/mieszkanie ma balkon lub taras. Wykorzystujemy je głównie do celów rekreacyjnych, ale też przy czynnościach bardziej praktycznych, jak suszenie prania lub przechowywanie rowerów. Balkony zawsze mają balustrady, które jednak nie ochronią nas przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów, lub przed niszczycielskimi skutkami sił natury, jak deszcz, śnieg, czy nawet słońce. Dlatego też warto zastanowić się na montażem maty lub osłony balkonowej.

Maty balkonowe idealnie nadadzą się do zapewnienia ochrony naszej prywatności, dzięki czemu będziemy mogli w spokoju odpoczywać i cieszyć się prywatnością na naszym balkonie. Do tego gustowne osłony balkonowe pomogą ozdobić fasadę naszego domu lub mieszkania. Osłony balkonowe są też praktycznym rozwiązaniem przez wszystkie pory roku. Wiosną uchronią nas (i nasze suszące się pranie) przed wszędobylskimi pyłkami i nasionami. W lecie maty balkonowe będą ochraniać przed prażącym słońcem, na jesień będą zapobiegać zasypaniem balkonu przez opadające liście, a w zimie powstrzymają śnieg przed zasypaniem nas.

Mata Balkonowa

Do tego maty i osłony balkonowe mogą być montowane zarówno na stałe – co zaoszczędzi nam czasu i pracy – lub tymczasowo, dzięki czemu możemy regularnie zmieniać ozdobę naszego balkonu lub tarasu. Możemy też wybrać, czy decydujemy się na maty balkonowe, które zakryją cały balkon, czy też woliny węższe pasy, które zasłonią tylko wybraną cześć balustrady. Dzięki tej uniwersalności możemy tez stworzyć własną. Unikalną konfigurację tak, aby dostosować ją do naszych potrzeb i wymagań. Nasze maty balkonowe to:

Ochrona – przed żywiołami, jak deszcz, wiatr śnieg, słońce
Odporność – na działanie wszelkich warunków atmosferycznych
Wygląd – udekoruj swój balkon dokładnie tak, jak chcesz
Prywatność – Twój balkon stanie się oazą spokoju i intymności
Maty balkonowe są wykonywane z różnych materiałów, do których należą np. wiklina, trzcina, rattan czy tworzywa sztuczne. Gwarantują one lekkość oraz wytrzymałość. FotoNaŚcianie.pl ma dla Ciebie szeroki wybór osłon i mat balkonowych, o dowolnych wymiarach, kolorach i wzorach.
Osłona na balkon pozwoli Ci zapomnieć czymś takim, jak wilgoć, mróz czy upał i pozwoli cieszyć prywatnością oraz pięknie wyglądającym tarasem.

Najchętniej wybierane wzory. Zapytaj o pozostałe. Zadzwoń +48 537 388 556

Maty wzory, maty balkonowe, maty osłonowe

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami!

  • Telefon: +48 537 388 556
  • E-mail: biuro@fotonascianie.plFotonascianie.pl - panele szklane
4.9199 votes
4.9 199pozytywnych głosów